Zett tasarım, inovasyon ve yüksek

gusto odaklı kültürü ile bu anlayışı paylaşan bir topluluk oluşturur.

Kültür değerlerimizin ve hikayemizin inananlarıyla beraber oluşturduğumuz bir etki var.

Biz buna “Zett etkisi” diyoruz.

Zett’li olmak tasarımın büyülü dünyasına adım atmak, bu maceranın bir parçası olmak demektir. Bu sebeple müşterilerimizi önce Zett Etkisi ile tanıştırırız.

Zett Etkisi;

Hayatını kendi kuralları ile yaşamak isteyenlere

“Senin Hayatın, Senin Kuralların” konforunu sunar.

Zett etkisi ile tanışmaya hazır mısınız?

Zett Değerleri

TASARIM ODAĞI

Zett kullanıcısına tasarımcı eli değmiş bir mobilyadan öte tam olarak onun için tasarlanmış bir dünya ve daha da önemlisi kendi dünyasını tasarlama olanağı sunar. Zett koleksiyonunun küçük büyük her bir parçası anlamlı bir cümle oluşturur. Bu cümledeki her bir kelime kadar noktalama işaretleri de o anlamı oluşturmak için vazgeçilmezdir. Bu sebeple biz kelimelerin tek başına taşıdığı anlamadan çok cümlenin anlamıyla ilgileniriz. Koleksiyonumuzun her bir parçasını, kendi değerini hissettireceği ortamlarda sergilenmesi için önce doğru mekanı tasarlar, sonra parçaları kendi taşıdıkları anlamı en iyi yansıtacakları pozisyona uygun bir şekilde konumlarız.

Zett size tasarım ile birlikte kişiselleştirilmiş bir deneyimleme sunar. Size özel bir dünya sağlayan Zett tasarımsal bir bütünlük sunarken, mekanı şekillendirme içgüdüsü, tecrübesi ve yeteneğini kullanır.

KALİTE STANDARTLARI

Zett “kaliteyi” bir üretim sıfatı olarak değil bütün ekosisteminin merkezine alır. Buna göre bütün ilişkiler, tasarım, lojistik, üretim ve satış sonrası süreçlerin dahil olduğu bir kalite bütünü oluşturmaktadır. Kullanılan bütün hammadde ve yarı mamuller kalite kontrolden geçer. Kalite süreçlerinde önleyici aksiyonlar değerlendirilir. Kalite standartları bütün ekosisteme dahildir.

ÜRETİM STANDARTLARI

Atölye Zett ekibi üretimin bel kemiğini oluşturmaktadır. Zett tasarımsal üstünlüğünü el işçiliği detaylar ile destekler. Üretim, temel çıkış noktamız olan tasarım merkezli bir düşünce merkezdedir.

KALİTE, MODERN ve HIZLI ÜRETİM

Doğal ahşap görünümlü ve ağırlıklı olarak ceviz kaplamalı ev mobilyalarından oluşan ürünlerimiz, modern üretim tesislerimizde ve konusunda uzman çalışanları ile yüksek kaliteye sahiptir.

ZAMANINDA TESLİMAT

Sahip olduğu tam donanımlı araçlar ve uzman servis elemanları ile ürünlerimizi ülkenin her yerine gönderiyor ve evinizde zamanında kurulumlarının yapılmasını sağlıyoruz.

ÇEVREYE DUYARLI

Doğanın önemini biliyor ve saygı duyuyoruz. Geri kazanım için, her yıl düzenli olarak organizasyon düzenliyor ve yoğun bir şekilde ağaç dikerek bu konuda bilincin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Zett; sürdürülebilir, kaliteli ve özgün çizgilere sahip mobilya üretimi ile müşterilerine huzurlu evlerinde bir ömür boyu sürecek farklı deneyimler vaad ediyor.